» נושאי לימוד
» נושאי לימוד
יום שלישי 25 ביוני 2024
מסלולי פרוייקטים
דף ראשי  מסלולי פרוייקטים גרסה להדפסה

במעבדה שני מסלולים עקריים העומדים לרשות הסטודנטים והתלמידים בבואם לבחור פרוייקט:

 

בניית אתרים מתוקשבים

זהו המסלול הנפוץ ביותר, מהסיבות של שילוב ורב גווניות בתחומי הידע אליו נחשפים המפתחים, ההשפעה הרבה של הפרוייקט על מספר גדול של אנשים שבאים ללמוד ממנו ובעיקר - כי קל יותר לתכנן ולשלוט בקצב ההתקדמות של הפרוייקט ולבצעו בהצלחה מרובה, במסגרת האקדמית/לימודית רבת העיסוקים והלחצים.

 

במסגרת מסלול זה הסטודנטים בוחרים תחום מעולם המיחשוב והמדעים המדוייקים אותו הם מעוניינים ללמד, כותבים את התוכן, יוצרים סרטוני המחשה בוידאו, פלאש, בונים מבחנים ומשקיעים המון יצירתיות ומחשבה כיצד להעביר קורס ממומחשב.    אבל זהו רק צד אחד של הפרוייקט.  צידו השני מורכב מבניית המערכת והאתר, אשר יאפשרו חוויה מקסימלית של משתמש הקצה, עם תפריטים מסוגים שונים ושאר תוספות תיכנותיות כיד הדמיון והצורך.    הסטודנטים יכולים לבחור בין אם לבנות את האתר בדוט-נט, ג'אווה, פייטון או PHP.

ישנם פרוייקטים שממש בונים מערכת ניהול תוכן משלהם, כחלק מההתנסות, עם מערכת תגובות, מודרציה, פורום ועוד תוך שימוש במסד נתונים.  הכל בהתאם לזמן העומד לרשות המפתחים, היכולת שלהם והנסיון בתיכנות.

 

אנו מסייעים במציאת מומחים לתחום הידע על-מנת שהאתר יהיה מקצועי ואמין ונותנים תמיכה בתחום הפיתוח התיכנותי.    אך בסופו של דבר, איכות הפרוייקט נגזרת מכמות ההשקעה שמחליטים הסטודנטים לתת.  

 

תוכלו להתרשם ממאות הפרוייקטים שפותחו במעבדה, בינהם אתרי לימוד דוט-נט (ראו http://www3.eitan.ac.il), לימוד רובוטיקה (http://robots.eitan.ac.il) ועוד רבים אחרים.

 

 

בניית מערכת מידע

ראו סעיף פרוייקטים לדוגמא על מנת להבין את המצופה במסלול זה.

 

זהו מסלול פיתוח מלא, יוקרתי, המשלב פיתוח בשפת PHP (ראו שפות וטכנולוגיות בצד שרת) עם מסד נתונים MySQL או PostgreSQL.  המפתחים נדרשים לבנות נערכת מידע משלב הייזום, האפיון ועד הביצוע ותיק התחזוקה, בצורה מקצועית, תוך יישום טכנולוגיות לקוח מתקדמות כ-AJAX.    המערכת מתממשקת לדרכונט ולמערכות איתן נוספות.

 

כל המערכות מפורסמות, נמצאות בשימוש ומטרתן לקדם את מערכת החינוך לעבר עולם ממוחשב.

 01-07-06 / 14:50  עודכן ,  01-07-06 / 14:23  נוצר ע"י אודי הלר בתאריך 
הבא - מסלולי פיתוח 
תגובות הקוראים    תגובות  -  0
דרכונט
מהי מערכת הדרכונט?
אינך מחובר, להתחברות:
דוא"ל
ססמא
נושאי לימוד
גולשים מקוונים: 1